top of page
i540-2.png

Jak to funguje?

Pokud budete tisknout jen na papír nebo fólie (např. grafické barevné kartony s bílým podtiskem, čiré fólie s bílým podtiskem, atd.) , stačí Vám pořídit tiskárnu i540 nebo i550 a můžete ihned začít (porovnání obou tiskáren viz níže).

Součástí ceny každé tiskárny již je 5 tonerů (CMYK+White).

 

Pokud se chystáte tisknout na textil, musíte navíc vlastnit také transferový tepelný lis pro následný přenos motivu na textil z potištěné transferové fólie.

Tiskárny jsou navrženy pro širokou škálu uplatnění - díky bílému toneru je nyní jednoduše možný potisk bílého, barevného a černého textilu, potisk barevných a tmavých grafických papírů a kartonů, je možný také potisk čirých fólií s podtiskem bílou, tisk na pevné předměty jako kovy, keramika, dřevo, apod. Rovněž můžete vyrábět skvělé dočasné tetování na kůži pomocí speciálního transferového papíru.

Součástí každé tiskárny je aktuálně také plnohodnotný profesionální RIP software
pro správu barev a další pokročilé funkce v hodnotě 14.990Kč zcela ZDARMA!

Co je na tiskárnách PixPrinter White Multi unikátního?

  • Možnost tisknout bílým tonerem jako podtisk nebo přetisk - tedy sami si jednoduše volíte v RIP softwaru, zda se bílá tiskne jako první nebo poslední.

  • Opacita bílého toneru u tiskáren i540 a i550 je opravdu značná, oproti jiným tonerům se vyznačuje téměř dvojnásobnou kryvostí, docílíte tak sytějších a zářivějších barev.

  • Součástí každé tiskárny je 5 tonerů - CMYK + Bílý toner.

  • Je tedy na Vás zda budete využívat bílý podtiskový toner
    nebo klasický CMYK tisk.

  • Stejnou tiskárnu je možno rozšířit o další tiskové možnosti viz níže - proto označení MULTI (6v1) - sublimační tonery, fluorescentní svítivé tonery, čirý lak, bezpečnostní toner, atd. Tiskárny jsou tedy velmi flexibilní.

  • Tiskárny nevyžadují žádnou údržbu, jedná se o tonerové tiskárny, tedy nehrozí žádné zasychání tiskových hlav, apod. jako u inkoustových systémů.

  • Možnost tisku na různá tisková média jako kartony, fólie, transferové papíry, apod. - včetně bílého toneru.

  • Tiskárna díky CMYK tonerům může sloužit jako běžná kancelářská tiskárna. Pořízením tiskárny i540 nebo i550 tedy máte k dispozici tiskárnu, která Vám zásadně rozšíří Vaše výrobní možnosti.

Abstract Pattern 30

REVOLUCE V POTISKU

PŘEDMĚTŮ

PixPrinter White Multi

potisk-textlu
IMG_3506.jpg
IMG_3487.jpg
IMG_3502.jpg
IMG_3519.jpg

Volitelné jsou možnosti rozšíření tiskárny  :

1) SUBLIMAČNÍ TONERY CMYK

Stačí dokoupit sublimační set CMYK tonerů a můžete na všechny předměty vhodné pro tradiční sublimaci včetně 100% polyesteru tisknout stejně jako dosud, avšak s využitím klasického levného kancelářského papíru - ano, čtete správně - již žádné problémy s inkoustovou sublimací, již žádné speciální papíry pro sublimační tisk. Jen tiskárna i540 nebo i550 a set CMYK sublimačních tonerů, které v tiskárně jednoduše vyměníte.

2) FLUORESCENTNÍ TONERY

Revoluční atraktivní novinkou je také tisk fluorescentními zářivými svítivými tonery - stačí dokoupit CMY fluorescentní tonery (náš standardní bílý toner již je fluorescentní)

a můžete vytvářet působivé netradiční motivy, které navíc svítí pod UV světlem!

3) PRŮHLEDNÝ TONER

Dále lze do tiskárny dokoupit čirý toner - ten se vloží do tiskárny místo černého (K) / bílého (W) toneru a může tisknout speciální efekty, parciální lakování, apod.

4) BEZPEČNOSTNÍ TONER

Zajímavou možností je také tisk žlutým bezpečnostním tonerem. Takto natištěný prvek lze následně na tiskovině zkontrolovat speciální čtečkou, která detekuje, zda se nejedná o falzifikát. Pokud nebyl tisk proveden tímto tonerem s určitou frekvencí, čtečka nebude vydávat zvuk, pokud byl použit bezpečnostní toner, čtečka na toto reaguje a vydává zvuk.

i550_ppwhite001.png

 Vše pohodlně zakoupíte

v e-shopu  POLYPRINT STORE 

potisk-textilu.png

Vyberte si ze 2 modelů

i540-tiskarna.png
i550-tiskarna-.png

PixPrinter WHITE Multi i540

A4 tiskárna s důrazem na nižší pořizovací cenu. Součástí ceny jsou startovací tonery CMYK+W. Obsahuje digitální 2.7" LED panel pro ovládání. 

Podrobný popis a technická specifikace modelu i540

PixPrinter WHITE Multi i550

Moderní A4 tiskárna s 4.3" dotykovým barevným displayem. Součástí ceny jsou plnohodnotné tonery (3000 stran).

Podrobný popis a technická specifikace modelu i550

Doporučujeme!

Porovnání modelů i540 a i550

Náš tip!

Shrnutí

Tiskárny PixPrinter White MULTI (6v1)

5 tonerů je již v ceně tiskárny -> obdržíte CMYK tonery a Bílý toner navíc.

Bílý toner se dá v tiskárně navíc pozicovat dopředu nebo dozadu a tím docílit v jedné tiskárně a na jeden průjezd podtisku nebo přetisku. Můžete tak například tisknout transfery na textil, které vyžadují přetisk bílou, ale také můžete provést podtisk a tisknout tak plnobarevné motivy třeba na černý karton nebo na transparentní média.

RIP software pro pokročilou správu barev a jednoduché použití tiskárny s různými typy médií obdržíte nyní k tiskárně zdarma.

 

----

Volitelně můžete dokoupit a jednoduše v tiskárně vyměnit další tonery

pro další tiskové možnosti :

1. sublimační tonery CMYK

Plnohodnotná náhrada za inkoustovou sublimaci. Motiv jen zrcadlově vytisknete na obyčejný kancelářský papír!!! (není vůbec potřeba dražší běžný sublimační papír) a můžete potisknout vše co je možné u sublimace. Tedy 100% polyester, sublimační předměty jako hrníčky, fotokameny, podložky pod myš, apod.

2. fluorescenční tonery CMY 

Náš bílý toner již je fluorescenční, tedy svítí a září pod UV světlem, dokoupením CMY fluo tonerů získáte celý fluorescenční set CMYW tonerů a můžete navrhovat zcela nové designy, které jsou výrazné a navíc pod UV světlem (někdy se nazývá jako černé světlo) se rozsvítí. Takto můžete tisknout např. na textil, ale zajímavý může být také například nápojový lístek třeba v baru nebo na diskotéce, jehož grafika na grafickém papíru pod UV světlem "svítí". Velmi zajímavé řešení, které získáte pouze dokoupením CMY fluorescenčních tonerů a jejich výměnou v tiskárně (vyjmete klasické CMY tonery a vložíte tyto fluorescenční).

3. čirý lak (transparentní toner) 

Místo bílého (černého) toneru je možno do tiskárny vložit toner transparentní. Opět jednoduchou výměnou v tiskárně získáváte možnost poutavě zpracovat nejrůznější tiskoviny s přidanou hodnotou. Možnost celoplošného krytí čirým lakem, možnost parciálního lakování nebo tisku zcela jiných vzorů pro docílení zajímavých efektů. Stačí si tedy dokoupit tento jeden toner a máte opět další kreativní možnost použití.

4. bezpečnostní toner (žlutý)

Pořízením tohoto toneru ve spojení se zakoupením speciální čtečky můžete klientům nabídnout bezpečnostní prvek, který je vhodný např. na vstupenky, důležité dokumenty, smlouvy, vouchery, dárkové poukazy, apod.

Tento toner se opět jednoduše vloží v tiskárně místo klasického žlutého toneru (Yellow) a jelikož obsahuje speciální RF částice o určité frekvenci, je možno je následně detekovat čtečkou. Pokud si tedy například Váš zákazník pořídí čtečku (nebo si ji pořídíte Vy a budete ji např. krátkodobě pronajímat) a Vy pro něj budete tisknout např. vstupenky, bude mít možnost si čtečkou kontrolovat pravost vstupenek. Pokud by někdo vstupenku zfalšoval a použil běžný toner, čtečka toto rozpozná.

SmartCut software pro větší motivy než A4

Pořízením tohoto sofistikovaného softwaru můžete na tiskárně, přestože je A4, tisknout jednoduše motivy např. A3. Nemusíte již tedy pro tisk na textil pořizovat A3 tiskárnu, kdyby náhodou bylo potřeba občas tisknout větší motivy. Stačí dokoupit software SmartCut, který motiv podle speciálního algoritmu rozdělí na dvě A4 a následně již jen zažehlíte na textil. Místo spojení v podstatě není rozpoznatelné.

Vše uvedené pohodlně zakoupíte online v e-shopu POLYPRINT STORE.

 

Rádi Vám rovněž všechny možnosti této revoluční technologie ukážeme po předchozí domluvě u nás v showroomu. Neváhejte nás kontaktovat.

Pořiďte si tiskárnu PixPrinter WHITE Multi ještě dnes!

Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám zašleme ukázkový set možností této revoluční technologie. Po dohodě Vám ukážeme tisk také osobně v našem showroomu. 

Rozšiřte své výrobní možnosti!

bottom of page